Тел: +389 32 381 901

E-Mail:[email protected]

 

JONWAY ATV 250 - 6

SKU 14742
121.770 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
Модел: ATV JONWAY SK 250 ATV-6
Мотор: 250cc - 4-Тактен
Моќност: 15 hp
Ладење: Водено
Палење: CDI
Стартер: Електричен
Должина x Ширина x Висина: 1,650mm x 1,110mm x 1,130mm
Предно / Задно : Мегуоскино растојание 970 mm / 830 mm
Пренос: Рачен 4 Брзини + РИКВЕРЦ
Тежина на празно возило: 173 kg
Предна гума: 21x7.00-10
За гума: 20x10-10
Предни кочници: Диск
Задни кочници: Диск
Максимална тежина: 130 kg
Вид на возење: Off - Road
Апликација: Light off road/ No Jumping
Зачувајте го овој производ за подоцна

Брендови